• Ośrodek

• Informacja RODO

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679   z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL)  informuję, że:

1. Administratorem dziecka/Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Skarżysku-Kamiennej z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Spacerowej 31, tel: 41 251 10 41, email: sosw_nr2@poczta.onet.pl
            2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod numerem tel. 41 39 53 053       lub adresem email: izabela.kowalska@skarzysko.powiat.pl
            3. Dane osobowe Pana/Pani/dziecka będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań dydaktycznych, opiekuńczych i wychowawczych w placówce.
            4. Posiada Pan/i prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
            5.  Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych.
            6. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym i jest obowiązkowe ze względu na przepisy prawa oświatowego.

Informacja o monitorowaniu budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Skarżysku-Kamiennej

1. Administratorem systemu monitoringu jest Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Skarżysku-Kamiennej z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Spacerowej 31, tel: 41 251 10 41, mail: sosw_nr2@poczta.onet.pl
            2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod numerem                                              tel. nr. 41 39 53 053 lub adresem email izabela.kowalska@skarzysko.powiat.pl
            3. Monitoring stosowany jest celu ochrony mienia oraz zapewnienia bezpieczeństwa na terenie monitorowanym.
            4. Zapisy z monitoringu  przechowywane będą w okresie 30 dni.
            5. Osoba zarejestrowana przez system monitoringu ma prawo do dostępu do danych osobowych oraz ograniczenia przetwarzania.
            6. Osobie zarejestrowanej przez system monitoringu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób strony EduPage spełniają wymogi RODO, odwiedź stronę poniżej:

edupage.org/gdpr