• "Zostań moim terapeutą" - wyniki konkursu

• „Najlepszy przyjaciel to taki, który Cię rozumie i wie czego potrzebujesz”

Ogłoszenie wyników konkursu plastyczno- technicznego pt.:

„ZOSTAŃ MOIM TERAPEUTĄ”

Znamy już laureatów konkursu plastyczno- technicznego pt.: „ZOSTAŃ MOIM TERAPEUTĄ”

W konkursie wzięło udział 27 uczestników z następujących szkół:
              -Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej;
              - Szkoła podstawowa nr 2 w Skarżysku-Kamiennej;
              - Zespół Placówek Oświatowych nr5 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Obrońców Westerplatte;
              - Publiczna Szkoła  Podstawowa Nr 2 w Stąporkowie;
              - Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Maczka w Bliżynie;

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział, a zwycięzcom gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się w celu ustalenia terminu indywidualnego odbioru nagród.

Sponsorzy: Bank Spółdzielczy w Suchedniowie oddział Skarżysko- Kamienna, MK Dent, Stowarzyszenie PRAXIS i anonimowy sponsor o wielkim sercu – w tym miejscu pragniemy podziękować z całego serca za okazane wsparcie.

Nagrodzeni zostali:

I miejsce - Adam Kumalski - Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej;

II miejsce- Aleksandra Wilczek - Zespół Szkół Publicznych Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 13 im. mjr Henryka Dobrzańskiego “Hubala”;

III miejsce-  Nikola Domagała -  Publiczna Szkoła  Podstawowa Nr 2 w Stąporkowie;

Wyróżnienia:
              -Julia Szumielewicz - Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej;
              -Tomasz Babuśka-  Zespół Placówek Oświatowych nr 5 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Obrońców Westerplatte;
              - Klaudia Wydra - Publiczna Szkoła  Podstawowa Nr 2 w Stąporkowie;
              - Michał Figarski -  Zespół Szkół Publicznych Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 13 im. mjr Henryka Dobrzańskiego “Hubala”.

• Nowa galeria Dzień Ziemi została dodana do albumu fotograficznego

Z okazji Dnia Ziemi cała nasza Szkoła (od najmłodszych do najstarszych ) aktywnie włączała się w obchody tego święta. Uczniowie pod opieką pań: M.Gąski, M. Izbińskiej, J.Jasińskiej, A.Rzepkowskiej, D.Markiewicz, E.Matusik,J.Kałki,L. Hanc,E. Rabajczyk porządkowali teren wokół szkoły ,zbierali nieczystości, wypełniali tematyczne karty pracy oraz liczne prace plastyczne nt. sposobów dbania o naszą planetę. Tego rodzaju zajęcia kształtują u uczniów postawy proekologiczne i uświadamiają im co może się stać z naszą planetą, jeśli nie będziemy jej szanować i o nią dbać.