• Jesienny Integracyjny Konkurs Sprawnościowy

• 17.11.2022r. po raz pierwszy w SOSW  nr 2 odbył się Jesienny Integracyjny Konkurs Sprawnościowy.

Celem tego wydarzenia sportowego było sprawdzenie umiejętności sportowych naszych wychowanków. Rywalizacja indywidualna  odbywała się w zakresie czterech dyscyplin, a mianowicie: tenisie stołowym, koszykówce, badmintonie i piłce nożnej. W konkursie wzięło udział 20 uczniów z klas II-VIII oraz PZ. Punkty, które uczestnicy zdobyli w poszczególnych konkurencjach zostały odnotowane na tablicy wyników.  Jeden z uczestników zdobył 205pkt, aż 3 osoby uzyskały 186pkt. Podczas oczekiwania na udział  w kolejnych  konkurencjach  uczniowie obserwowali wyczyny swoich kolegów, nawzajem sobie dopingowali oraz  głośno liczyli punkty. Każdy chciał wypaść jak najlepiej. Nie poddawali się!!! Walczyli do końca. Sportowcom kibicowali również ich wychowawcy i nauczyciele, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie oraz pomoc w przeprowadzeniu zawodów. Byli pod wrażeniem umiejętności sportowych swoich wychowanków.  Po wnikliwej analizie tabeli, w przyszłym tygodniu, odbędzie się podsumowanie konkursu, a na tę chwilę uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz odblaskowe zawieszki . Wielkie gratulacje wszystkich sportowców za zaangażowanie, osiągnięte wyniki oraz oczywiście dobrą zabawę. Serdeczne podziękowania dla: M.Chyb - dyplomy, K. Rudzka –Kawa-tablica wyników, E. Ziarkowska - baner, A.Rzepkowska - napoje, A. Belicka - zdjęcia, A.Lisowska Miernik, E. Zagdan-Łabuda, J.Jasińska - asystowanie przy zawodach. Organizatorzy: I.Orlikowska oraz J.Łabuda.