• Bezpieczne ferie z aktywną tablicą

• W dniu 9 lutego 2024 roku odbyły się zajęcia na temat bezpiecznego spędzania
              ferii z wykorzystaniem tablicy multimedialnej zakupionej w ramach programu
              ministerialnego „Aktywna Tablica”.

• „ W karnawale, w karnawale Dookoła wielkie bale…”

• Karnawał to czas wspaniałych, szalonych balów i zabaw. Zgodnie z tradycją, dnia 18 stycznia, również w naszym Ośrodku odbył się długo oczekiwany przez młodszych i starszych Bal Karnawałowy. Na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, motylki, rycerzy, klaunów, piratów, Indianina i kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu. Wszyscy bawili się znakomicie, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Były korowody, tańce solo, w parach, w kółkach i wężykach. Uczniowie chętnie uczestniczyli w konkursach. Wspólna zabawa spędzona w miłej atmosferze dostarczyła wiele radości jej uczestnikom. Dzieci z żalem opuszczały salę, wszyscy mieli ochotę zostać dłużej. Cóż, kolejny bal karnawałowy już za rok!